Категория
Қазақ тiлi, опубликовано 02.03.2019 16:50

Переведите предложения на казахский: я всегда родителям с уборкой по дому. я мою полы, мою посуду и делаю всю уборку по дому. за этоони меня . конечно я своим родителям в
приготовлении пищи. иногда я готовлю без родителей.за это они меня . и не переводите через переводчик! заранее !

Ответы

Ответ
Ответ оставил: Гость
Мен аркашан ата-анама уй жинауга комектесемин.мен еденди жуамын,ыдысты жуамын жане барлик уйди жинаймын.сол ушин олар маган рахмет айтады. арине,мен ата-анама тамак писуруге кометесемин.кейде олардын комегинсиз тамак дайындаймын.сол ушин олар риза.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Саған отбасыңмен киноға барған ұнай ма?
Ответ
Ответ оставил: Гость
Адам баласының қол жеткізген қазыналарының бірі- білім.Қазір оқудын дамыған заманы. Оқу- білімсіз өмірді елестету мүмкін емес сыңайлы. Сауатын ашқан адам болашаққа нық қадам жасай алады. Білімсіз адам күн көре алмайды деген тұжырым жасай аламын себебі тек біліммен ғана табыс көзіне жете аламыз. Абай атамыз айтпақтай Сенде бір кірпіш дүниеде кетігін тапта бар калаң. Әр адам баласы бір мамандық иесі болу қажет.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Жыл шығар деп ойлаймын


Другие вопросы по казақ тiлi

Вопрос
Қазақ тiлi, опубликовано 09.01.2019 16:01
Вопрос
Қазақ тiлi, опубликовано 09.01.2019 16:01
Вопрос
Қазақ тiлi, опубликовано 09.01.2019 16:01
✅ Ответов: 2 на вопрос по казақ тiлi: Переведите предложения на казахский: я всегда родителям с уборкой по дому. я мою полы, мою посуду и делаю всю уборку по дому. за этоони меня . конечно я своим родителям вприготовлении пищи. иногда я готовлю без родителей.за это они меня . и не переводите через переводчик! заранее !... ты найдешь на сайте. Также ты можешь добавить свой вариант ответа, если считаешь, что он не верен или твой ответ более полный. Пожалуйста, добавляй только правильные ответы.
Вконтакте Youtube