Категория
Қазақ тiлi, опубликовано 06.06.2020 20:18

Жер біздің ортақ үйіміз,өйткені
жалгастырып беріңіздерші​

Ответы

Ответ
Ответ оставил: Гость
Міне біз мұны класста шығарғанбыз қазір қалғанын жіберемін
Ответ
Ответ оставил: Гость
Ең алдымен су бізді бірден үш мемлекетте кездестіретін зат - біз ішетін сұйықтық түрінде, біз қар жауып жатқан мұз түрінде және біз мұзға түсіп, жұптың ыстықтан жоғары көтерілген түрінде таңертең шай.

Су барлық жерде кездеседі: жаңбырдан кейін өзендер мен теңіздер, үлкен мұхиттар мен кішігірім лагерьлер, бұл біздің апартаменттің кранынан және ауа-райының нашарлығында біздің бастарымызға қандай тамшылатады. Сонымен қатар табиғатта өмір сүретін барлық нәрсе су-адам, жануарлар мен құстар, жәндіктер, ағаштар мен шөптерден тұрады. Өйткені, су тек тірі ағзалардың әртүрлі ұлпаларының құрамында ғана емес, бұл организмді қалыптастыратын жасушадан тұрады.

Су - өмірдің негізі. Ол мейірімді және мейірімді бола алады, бірақ қатал болуы мүмкін. Бұл бізге жылу, электр энергиясы, тамақ және сусын әкеледі, бірақ су тасқыны, дауыл, көшкінге әкелуі мүмкін.

Су өте әдемі және ағынды суға қарап қарағанда ештеңе қызықты емес. Бұл көзқарас тыныштық пен жақсы көңіл-күй сыйлайды, қиял-ғажайыпты және тіпті емдейді.

Су - біздің бәріміз.

ВОТ ПЕРЕВОД:
Прежде всего, вода - это вещество, которое всем нам встречается сразу в трех состояниях - в виде жидкости, которую мы пьем и в которой купаемся, в виде снега или льда, по которому мы катаемся, и в виде пара, который поднимается над чашкой горячего чая утром.

Вода встречается буквально везде - это реки и моря, огромные океаны и маленькие лужицы после дождя, это то, что течет из крана в нашей квартире и то, что капает нам на голову в непогоду. Мало того, оказывается и все живое в природе по большей части состоит из воды - человек, звери и птицы, насекомые, деревья и травы. Ведь вода входит не только в состав разных тканей живых организмов, из нее состоят клетки, которые этот организм образуют.

Вода - основа жизни. Она может быть доброй и ласковой, но может быть грозной. Она несет нам тепло, электричество, еду и питье, но может принести наводнение, штормы, оползни.

Вода очень красива и нет ничего занимательнее чем смотреть на бегущую воду. Это зрелище успокаивает и дарит хорошее настроение, возбуждает фантазию и даже лечит.

Вода - наше все.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Астана- елдин журеги
Жастар- онын тиреги
Сен- багытты улансын
Саган бари куансын
Ата занныын ардагын
Бола алатын корганын
Сен-бакытты улансын
Бари саган куансын
Ответ
Ответ оставил: Гость
1 көпұлтты
2 өкілі
3
4 бай
5


Другие вопросы по казақ тiлi

Вопрос
Қазақ тiлi, опубликовано 09.01.2019 16:01
Вопрос
Қазақ тiлi, опубликовано 09.01.2019 16:01
✅ Ответов: 1 на вопрос по казақ тiлi: Жер біздің ортақ үйіміз,өйткеніжалгастырып беріңіздерші​... ты найдешь на сайте. Также ты можешь добавить свой вариант ответа, если считаешь, что он не верен или твой ответ более полный. Пожалуйста, добавляй только правильные ответы.
Вконтакте Youtube