Категория
Қазақ тiлi, опубликовано 06.06.2020 23:30

Мәтінді оқыңыз. Проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап беріңіз. Cұрақ: 1. Неліктен а зұлмат күш «соғысты» өз қолымен жасауға құштар? ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... [3]. 2 Мәтінді оқыңыз. Мәтін бойынша проблемалық сұрақ құрастырыңыз. Сұрақ: ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. [3]

Ответы

Ответ
Ответ оставил: Гость

1. Себебі талай жерлерде қазана байлық жетерлік, кейбір елдер оңай жолмен тартып алуды қалайды, кейбірі соғыс жолымен.

2. проблемалық сұрақ:

Неліктен адамдар өз-өздеріне қиындық үстіне қиындық әкелім қинайды?

Ответ
Ответ оставил: Гость
Когда вы видите воду, проходящую через озеро один за другим, ваш ребенок вышел из ямы, и страхи исчезли. Мальчик не мог понять, что делать, и он остановился и бросился в воду. ... озеро разрушающейся земли - от трех до четырех шагов. но не только в том месте, где оно есть, но ребенок способен поддерживать поток воды. ... Это было так раздражало, что молодой человек вышел из глаза. ... разрывание проклятой воды над поверхностью земли закончилось. он носил пулю с прыжком над землей. он начал подавлять свой гнев. Он прохрипел. это как если бы у него было острое чувство юмора. «Я должен запереть это место», - подумал он.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Орманда жануарлар көп.Олар:тиін, түлкі, қасқыр, кірпі, піл және тағы басқалары.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Сырткы бейнеси жаман болса да иши жаксы болу мумкин


Другие вопросы по казақ тiлi

✅ Ответов: 2 на вопрос по казақ тiлi: Мәтінді оқыңыз. Проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап беріңіз. Cұрақ: 1. Неліктен а зұлмат күш «соғысты» өз қолымен жасауға құштар? .................................................................................................................................................................................. ты найдешь на сайте. Также ты можешь добавить свой вариант ответа, если считаешь, что он не верен или твой ответ более полный. Пожалуйста, добавляй только правильные ответы.
Вконтакте Youtube