Категория
География, опубликовано 01.06.2023 00:34

Пригадай, з якими країнами ти ознайомився / ознайомилася на уроках географії. Назви об'єкти, зображені на поданих нижче світлинах. Послуговуючись політичною картою світу (див. атлас, с. 10), пiдпиши на контурній карті світу (с. 4) або познач відповід ними цифрами країни, у яких розташовані ці об'екти (0,5 б. за кожну правильну від повідь, 0,5 б. за кожний правильно позначений на карті об'ект)

Ответы

Ответ
Ответ оставил: Гость
Ответ: оказывает разрушение и деформацию рельефа
Ответ
Ответ оставил: Гость
Пролив беренгов. Два моря: Чукотское и Беренгово, два океана: Тихий и Северный Ледовитый, два материка: Евразия и Северная Америка и два государства: Россия и США.

Ответ
Ответ оставил: Гость
Балкашский комбинат производит рафинированную медь в Казахстане
Ответ
Ответ оставил: Гость
На Мадагаскаре живут малагасийцы.


Другие вопросы по географии

Вопрос
География, опубликовано 09.01.2019 16:01
Вопрос
География, опубликовано 09.01.2019 16:01
✅ Ответов: 3 на вопрос по географии: Пригадай, з якими країнами ти ознайомився / ознайомилася на уроках географії. Назви об'єкти, зображені на поданих нижче світлинах. Послуговуючись політичною картою світу (див. атлас, с. 10), пiдпиши на контурній карті світу (с. 4) або познач відповід ними цифрами країни, у яких розташовані ці об'екти (0,5 б. за кожну правильну від повідь, 0,5 б. за... ты найдешь на сайте. Также ты можешь добавить свой вариант ответа, если считаешь, что он не верен или твой ответ более полный. Пожалуйста, добавляй только правильные ответы.
Вконтакте Youtube