Категория
География, опубликовано 01.06.2023 04:21

Які сфери третинного сектору переважають в світі і чому?

Ответы

Ответ
Ответ оставил: Гость

У світі переважають різні сфери третинного сектору економіки, і це може варіюватися в залежності від країни та її економічної структури. Проте, деякі основні сфери, які загалом переважають, включають:

1. Торгівля та роздрібна торгівля: Це одна з найбільших сфер третинного сектору в багатьох країнах. Роздрібна торгівля охоплює магазини, супермаркети, торгові центри та інші установи, де продаються товари безпосередньо споживачам.

2. Фінансові послуги: Фінансовий сектор, такий як банківські установи, страхові компанії, інвестиційні фонди, грають важливу роль у глобальній економіці. Вони надають фінансові послуги, такі як кредитування, страхування, управління активами та інвестиції.

3. Туризм та гостинність: Сфера туризму і гостинності є важливим джерелом доходів для багатьох країн. Готелі, ресторани, туристичні агентства, транспортні компанії та інші пов'язані послуги забезпечують туристам комфорт та розваги.

4. Освіта та дослідження: Освіта є ключовою сферою третинного сектору, оскільки вона забезпечує передачу знань і навичок. Університети, школи, дитячі садки, тренінгові центри та дослідницькі установи грають важливу роль у розвитку суспільства.

5. Медичні та соціальні послуги: Ці сфери охоплюють медичну до , догляд за літніми людьми, соціальні послуги для потребуючих та інші форми до

Объяснение:

Ответ
Ответ оставил: Гость
Ну потому что на севере всегда тепло и сухо, а на юге всего холодно
Ответ
Ответ оставил: Гость
Тима Бернерс-Ли. кажется так
Ответ
Ответ оставил: Гость
1-а
2-б
3-в
4-а
5-в
Смотря, где ты живешь. Если, например, в Москве, то с большой вероятностью - нет. Т.к. она находится на восточно-европейской платформе, а на платформах, за редким исключением, нет вулканов, т.к. они образуются на месте стыков плит.


Другие вопросы по географии

Вопрос
География, опубликовано 09.01.2019 16:01
Вопрос
География, опубликовано 09.01.2019 16:01
Вопрос
География, опубликовано 09.01.2019 16:01
✅ Ответов: 2 на вопрос по географии: Які сфери третинного сектору переважають в світі і чому?... ты найдешь на сайте. Также ты можешь добавить свой вариант ответа, если считаешь, что он не верен или твой ответ более полный. Пожалуйста, добавляй только правильные ответы.
Вконтакте Youtube