Категория
Українська мова, опубликовано 02.06.2023 22:55

Перепишіть речення, розставте пропущені розділові знаки. Підкресліть звороти відповідно до синтаксичної ролі. 1. Переглядаючи документальний фільм учні записували в зошит. важливу інформацію.
2. Він дивився на мене витріщивши очі.
3. Троянди пишно розквітаючи чарують своїми барвами.
4. Ганна погодилась прочитати вірш написаний нею після перегляду мультфільму «Душа».
5. Тішиться вчителька чудово написаними творами.
6. Ці дні сповнені любові й добра збережу в своїй пам'яті назавжди.

Ответы

Ответ
Ответ оставил: Гость
Джерела втрат теплаЗаходи по енергозбереженнюЧерез шпари у дверях та вікнах втрачається до 30% тепла будинку.Двері та вікна використовуйте з тепло - та шумоізолюючими властивостями. В старих вікнах та дверях потрібно заклеїти шпари ізоляційною стрічкою. Це підвищить температуру в приміщенні на декілька градусів.Радіатори можуть бути частково холодними з початком опалювального сезону.В радіаторі може бути повітря, проведіть відповінді заходи. Зверніться до  спеціалістів.Радіатори гріють недостатньоТеплоізоляція стіни за радіатором може збільшити тепловіддачу на 20%. Використайте лист фольгованого паперу, встановлений на стіну за радіатор.Декоративні решітки на радіаторахВ залежності від конструкції, решітка може зменшити тепловіддачу до 20%. Врахуйте ці тепловтрати при встановленні.Штори на вікнахШтори не мають закривати радіатор, щоб теплові потоки могли виходити з об`єму вікна. Але в свою чергу штори мають закривати вікно, виступаючи додатковим теплоізолятором, тобто мають бути такої довжини щоб закривати тільки вікно. Це може заощадити 20% тепла.Вікна як джерело втрат так і надходження теплової енергії.В день залишайте штори відкритими, щоб сонячні промені могли обігріти кімнату. А на ніч закривайте, щоб відокремити теплові потоки від скла, через які втрачається до 10% тепла. Штори з щільного матеріалу створюють додатковий термоїзолюючий ефект.Радіатори встановлені в нішуЗа рахунок ніші знижується ефективність роботи радіатора на 10%. Врахуйте це при ремонті. Ефективніше встановити радіатори на рівну стіну.Шпари під дверима та відкриті дверіЗакриті двері збережуть тепло кімнатиВідкидне вікно або кватиркаКонтролюйте час провітрювання. Фіксатор на кватирці дозволить для вентиляції використовувати не велику площу.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Скласти речення з словом майдану.раяля.хавкова.тижняывыы
Ответ
Ответ оставил: Гость
Дивується, дівчино, милуючись, питання, прийде.
Ответ
Ответ оставил: Гость
Слабых людей необходимо защищать.Ведь они то люди,и не стоит призерать человека, только лишь за за его мышечную массу, одежду, религию в которую он верит.Да и,когда ты кому то помогаешь то тебе тоже будут помогать.Да и кто му же ты поможешь познакомиться с человеком которого защищал и это даст свои плоды.Хотя смотря какой человек.Я считаю,что взаимовыручка нужна людям


Другие вопросы по Українськой мове

Вопрос
Українська мова, опубликовано 09.01.2019 16:01
✅ Ответов: 1 на вопрос по Українськой мове: Перепишіть речення, розставте пропущені розділові знаки. Підкресліть звороти відповідно до синтаксичної ролі. 1. Переглядаючи документальний фільм учні записували в зошит. важливу інформацію. 2. Він дивився на мене витріщивши очі. 3. Троянди пишно розквітаючи чарують своїми барвами. 4. Ганна погодилась прочитати вірш написаний нею після перегляду м... ты найдешь на сайте. Также ты можешь добавить свой вариант ответа, если считаешь, что он не верен или твой ответ более полный. Пожалуйста, добавляй только правильные ответы.
Вконтакте Youtube